MÖBLER / Bord / Sminkbord 6798001
*
nr 679 8001
Sminkbord
teak, 1950-tal, längd: 111, djup: 35, höjd: 73 + spegel, höjd: 80
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 januari 2011
kl 17:28:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/1 19:04:19
1
350 kr
31/1 17:13:40
2
350 kr
31/1 17:14:12
2
Vinnande bud
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord sminkbord spegel spegelbyrå teak teakmöbler toilettbord toilettebord trä
-
7177 Soffbord
Orientaliskt med bendekor av elefanter. Bredd: 90 ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:44
-
7141 Soffbord/lampb..
Ovalen, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Bredd:..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:49
*
Sminkbord
Läs mer om 50-tal
nr 679 8001
Sminkbord
teak, 1950-tal, längd: 111, djup: 35, höjd: 73 + spegel, höjd: 80
| Utrop: | 300 kr |
|---|---|
| Såld: | 400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 31 januari 2011 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 26/1 19:04:19 | 1 | 350 kr |
| 31/1 17:13:40 | 2 | 350 kr |
| 31/1 17:14:12 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord sminkbord spegel spegelbyrå teak teakmöbler toilettbord toilettebord trä
-
7177 Soffbord
Orientaliskt med bendekor av elefanter. Bredd: 90 ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:44 -
7141 Soffbord/lampb..
Ovalen, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Bredd:..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:49



